Župni oglasi Uskrs i 2. Vazmena nedjelja

SRETAN USKRS
Svim župljanima, napose dragoj djeci i bolesnicima, želimo sretan Uskrs. Neka vam Uskrsli umnoži vjeru, učvrsti ufanje i usavrši ljubav. Uskrsli živi s nama, u nama i za nas. Otvorimo mu svoja srca i obitelji da nas uskrisi i oživi za svoju ljubav i za konačno uskrsnuće. Od srca: don Domagoj i don Krešo.

RASPORED BLAGOSLOVA POLJA
Nedjelja, 28. travnja:
- 11:00 - Masline
- 11:00 - Djevojačko groblje - Sv. Ante
- 12:00 - Gorica - Cim
Nedjelja, 5. svibnja:
- 16:00 - Orlac
Nedjelja, 12. svibnja:
- 11:00 - Šoinovac
- 11:00 - Rodoč
- 11:00 - Raštani
Nedjelja, 19. svibnja:
- 11:00 - Gornja Jasenica
- 11:00 - Smrčenjaci
- 11:00 - Sutina
- 12:00 - Kolenje - Ilići
Nedjelja, 2. lipnja:
- 11:00 - Donja Jasenica

TRODNEVNICA - DUHOVNA PRIPRAVA ZA PRVU SV. PRIČEST
Četvrtak, 25. 4. 2019.
- 17,30 h: klanjanje pred Presvetim s molitvama naših prvopričesnika;
- 18,00 h: sv. misa s homilijom o krštenju;
- Poslije sv. Mise proba za prvopričesnike i podjela prvopričesničkih odijela.
Petak, 26. 4. 2019.
- 17,30 h - krunicu predmole prvopričesnici
18,00 h: sv. Misa s homilijom o sakramentu ispovijedi;
- Poslije sv. Mise proba za prvopričesnike.
Subota, 27. 4. 2019.
- 17,00 h: ispovijed za prvopričesnike i njihove roditelje;
- 17,30 h: roditelji mole krunicu za svoju djecu;
- 18,00 h: sv. Misa s homilijom o sakramentu Euharistije.
- Poslije Mise proba za prvopričesnike.

NAŠI PRVOPRIČESNICI

ISTINA
Lana Anđelić
Anđela Jarak
Lucija Marić
Igor Prkačin
Ana Popić
Petar Vidačak

ŽIVOT
Marko Dojčinović
Nikola Goluža
Marta Puljić
Ivan Talić
Filip Vidačak
Marin Krešić

SVETOST
Josipa Đuzel 
Barbara Leko
Nikolina Ljubić 
Petra Pandža
Ivano Čarapina 
Lana Marić

MILOST
Leona Jegdić
Petra Jurić
Marko Marić
Elena Slezak
Robert Soldo
Andrej Šantić

PRAVDA
Matej Brizić
Dora Lovrić
Petar Raič
Stefani Ćurić
Ivan Zorić
Petar Frljić

LJUBAV
Ivano Grabovac
Bianca Kostić
Petra Šunjić
Gabrijel Bošnjak
Kiara Budiša
Chiara Beno

MIR
Dominik Baković
Veronika Ćosić
Lorina Marić
Benedikt Marjanović
Filip Pehar
Karla Sesar

 

NAŠI DAROVATELJI
Izgradnja crkve (KM): Obitelj Antunović 100, Vlado i Andrijana Jegdić 50EUR, Obitelj Marić 100, Blago i Iva Marić 50, Obitelj Mišura 100, Petar Kolakušić 100, Manda Čuljak 50, Tanja Pandža 50, Ljiljanka Bilić 100, Petra i Josipa Đuzel 50, Željko Prskalo 100, Milenko Marić 50, Stanko Bošnjak 50EUR, Marina Tomić 200, Marina Bazina 50, Robert Pandža 100, Vera Čuljak 50, Stana Filipović 20, N. N. 50, Obitelj Perić 100, Stipe Đolo 50EUR, Marija Prskalo 50, Marin Glavina 100, N.N. 300, Manda Lasta 100, Obitelj Marinović 100, Marko Romić 100, Marijo Štironja 200, Ivan Marić 100, Slavica Peko 100, Jasna Kordić 50.
Caritas i Kruh sv. Ante (KM): Mara Marić 10, N.N. 100EUR, Mirjana Marić 20, Anica Rogić 25, Zdravka Bevanda 10, N.N. 30, N.N. 20, Sofija Šoljić 30, Obitelj Mladena Muse 50.
Redovina (KM): Ljiljanka Bilić 100, Milenko Marić 100, Stanko Bošnjak 100, Stipe Đolo 40, Marijo Štironja 100.
Župni glasnik (KM):-

 

RASPORED SVETIH MISA
Nedjelja, 21. 4. 2019., USKRS
Svete Mise su u: 8:00, 10:00 i 18:00

 
Ponedjeljak, 22. 4. 2019. 
8:00 Misa na župnu nakanu
18:00 Kći za ††roditelje STANKA i MARU Drežnjak i ostale pokojne iz obitelji

Utorak, 23. 4. 2019.
6. utorak sv. Ante
18:00 Zdravka Marić za ††roditelje ANDRIJU i RUŽU te tetku ZORU Gabrić

Srijeda, 24. 4. 2019.
18:00 Djeca i unučad za †FRANJU (7 oblj.) i STANU Ćorić

TRODNEVNICA - DUHOVNA PRIPRAVA ZA PRVU SV. PRIČEST
Četvrtak, 25. 4. 2019.
17:30 Klanjanje pred Presvetim
18:00 Obitelj za †LJUBICU i FRANČIŠEKA Knez

Petak, 26. 4. 2019.
17:30 Krunica
18:00 Prijatelji za ††: ZORANA Bošnjaka i ŽELJKA Prskala

Subota, 27. 4. 2019. 
17:00 Ispovijed za prvopričesnike i roditelje
17:30 Krunica
18:00 Mladen i Nada Musa za ††roditelje PERU i KATU, IVU i DRAGU, braću SVETKA i ILIJU te ost. pok.

Nedjelja, 28. 4. 2019., Bijela nedjelja - Nedjelja Božanskog Milosrđa
PRVA PRIČEST u 10 h
Mise su u: 8:00, 10:00 i 18:00
8:00 Mario Čuljak za †oca KARLA i ostale pokojne iz obitelji

Ponedjeljak, 29. 4., sv. Katarina Sijenska
18:00 Djeca za ††roditelje FRANJU i ANKU Raič

Utorak, 30. 4. 2019.
7. utorak sv. Ante i Studentski utorak
18:00 Supruga Matija i djeca za ††: BOŽU Zovku, roditelje IVU i ILIJU, ILKU i FRANJU te brata ILIJU Pehara

Srijeda, 1. 5. 2019.
18:00 Supruga Ivanka i djeca za †muža MARINKA

Četvrtak, 2. 5., sv. Atanazije, biskup
17:30 Klanjanje za svećenička zvanja
18:00 Predrag Božić i djeca za †suprugu TANJU

Petak, 3. 5., sv. Filip i Jakov, apostoli
18:00 Nikola Stojkić za ††roditelje ŠIMUNA, MARU i IVU

Subota, 4. 5. 2019. 
18:00 Obitelj Smoljan za sve pokojne iz obitelji Smoljan i Šaravanja

Natrag